Тренінговий центр ДФС
Тренінги та практичні заняття нового покоління,
відкривають можливості кожній людині керувати власним життям
Тренінговий центр «Ясна Садиба» розташований в унікальному просторі «Місце Сили» Карпатських гір, що в селі Ясениця-Замкова, Львівської області, в Україні.
Базовий та просунутий курси Школи відбуваются онлайн з будь-якої точки світу, а також офлайн у містах:
• Київ, Україна)
• Кривий Ріг (Україна)

Тренінговий центр
Школа «Вогняна Квітка» надасть тобі можливість змінити уявлення про Себе та про Світ, побачити Світ, наповнений грою.
Навчатися ніколи не пізно!
Про школу
Засновник школи «Вогняна Квітка» та тренінгового центру «Ясна Садиба» Андрій Андрійович Вакуленко — Вільний Майстер традиції «Школа», практичний психолог, академік Санкт Петербурзької Академії Психології Н.Н.Обозова, підприємництва та менеджменту.
Засновник школи
Надати сучасній людині найбільш ефективні інструменти та навички для самореалізації у різних сферах життя. Ця методика для тебе якщо ти хочеш:
•Отримувати радість від життя
•Стати свідомим та керувати собою
•Розкрити власний потенціал та творчість
• Поліпшити якість стосунків
• Стабілізувати фінансове становище
• Удосконалювати спілкування з людьми
Мета школи
Ви обов'язково знайдете відповіді на запитання:
•Як відчути цінність власного життя і додати краси та легкості?
• Як привчити себе думати, перш ніж реагувати та приймати правильні рішення?
• Як найкраще використати час на благо в різних ситуаціях?
Школа заснована на базі Методики ДФС та техніки «Вогняна Квітка», і вже понад 50 років допомагає людям поєднувати дії, думки, почуття та емоції в єдиному потужному потоці.
Це цикл ігрових тренінгів, курсів, лекцій та практик. Успіх не залежить від містичних сил, він залежить від знань про себе та вміння їх застосовувати. Баланс Душі, Тіла та Розуму — триєдність, в основі якої лежить щастя.
Вміння знайти баланс, опанувати здатність якісного осмислення часу визначає якість буття. Вже понад 30 років Школа навчає духовним та енергетичним практикам, допомагає людям знайти цілісний підхід для вибудовування свого життя. Психоенергетичний інструмент «Вогняна Квітка» призначений для пізнання світу переживань.
Відповіді
Техніка «Вогняна квітка»
Ігор Миколайович Калінаускас
«У будь-якої людини є вибір,
тому що майбутнє принципово множинне»

Про методику ДФС
Диференційовані функціональні стани (ДФС) — досконала система внутрішнього управління, що розкриває природу людини. Це методи саморегуляції, що дозволяють проводити маніпуляції з функціональними станами, не перериваючи будь-яку діяльність.
Методика ДФС офіційно визнана, затверджена та ліцензована. Дослідження ефективності цієї психічної саморегуляції проводилися в НДІ Психології УРСР, Інститутом Фізики та Інститутом Екології Людини.
ДФС — освоєння єдиного цілісного комплексу базових вправ, що дають доступ до нескінченного джерела енергії, ключ до максимальної самореалізації. Застосування енергетичних практик ДФС дозволяє набути унікальної можливості бачити свій власний сценарій розвитку.
Опанування методикою ДФС дозволить відокремити власні бажання та почуття від нав'язаних ззовні, і жити власним життям, таким, яким хочеться саме Вам, ближче познайомитися з найпрекраснішою Людиною у Вашому житті — з самим СОБОЮ!
Не кожна людина та й не часто заглядає поза межі свого окремого світу власних інтересів і кола знайомих, не усвідомлює ступеня впливу всього із чим перебуває у просторі.
Головне завдання навчання змінити ставлення до навколишнього світу, побачити його не пласким, розрізненим і випадковим, а цілісним, об'ємним, взаємопов'язаним — «ПРОСТОРОМ», який «ОДИН», але заповнений «ЧИСЛЕННИМ».
«ОДИН» — бо все, що навколо нас не існує відокремлено, а живе у постійній взаємодії: інформаційній, фізичній чи енергетичній. Вся різноманітність форм живого та неживого, видимого і невидимого, відомого нам й невідомого вступають у взаємодії і, відповідно, простір заповнений «ЧИСЛЕННИМ».
Потрібно навчитися реагувати та сприймати те, що відбувається навколо, дізнатися, на що людина в принципі здатна. Результатом відповіді на ці питання саме і стала методика диференційованих функціональних станів.
ДФС — ЦЕ:
• Доступ до Феноменальних Здібностей
• Досягнення Феєричної Спонтанності
• Дієва Формула Самодостатності
Так, все це і:
• Технологія Домінування Філігранного Співпереживання
• Відповідна Динамічна Функціональна Структура
• Реальні Діла, Факти та Сенси, Душу Формуючі, Свобідну
Висловлюючись Діловито, Формально та Серйозно,
ДФС — це комплекс методів, технологій та конкретних практик, що дозволяють перейти від некерованого емоціонування до цілісного переживання.
Про автора
Ігор Миколайович Калінаускас — автор методики ДФС. Доктор наук у галузі філософії та психології людини. Театральний режисер, художник, поет, співак та композитор.
Автор книг із саморозвитку. Чинний член Міжнародної Академії Науки та Культури Сан-Франциско (IASC).
Курси та тренінги
Всього одна конструкція «Вогняна Квітка» та додаткові базові вправи дозволять кожному гармонізувати свої стосунки з життям та із самим собою. Ви більше не дорікнете собі за брак енергії, а життю за непереборні обставини.

Протягом року майстри та інструктори Школи «Вогняна Квітка» проводять заняття для свідомих дорослих. Тренінги, семінари, лекції та практичні вправи побудовані на базі Методики ДФС.

Методика ДФС підходить для чоловіків та жінок з будь-яким рівнем знань: для підвищення соціальної ефективності, зміни якостей міжособистісних стосунків, розкриття творчого потенціалу та саморозвитку.
Історія створення методики ДФС
Методика створена понад 50 років тому та є цілісним підходом для професійного вибудовування свого життя. За цей час методику вивчили десятки тисяч людей та успішно користуються нею на постійній основі у повсякденному житті.

Цінність ідеї полягає у реальній можливості вдосконалити життя людей, привнести нове, полегшити, просунути у розвитку тенденції самовдосконалення. «Вища майстерність полягає в тому, щоб виграти поєдинок зі буденністю, ГРАючи»
«Життя може стати грою, а ти дійовою особою та гравцем. І тоді життя тебе «не обламає, не перемеле і не задавить»! Ти житимеш його, а не воно тебе. Бо якщо ти не граєш, то грають тебе» (із заповідей Майстра Ігри).
Школа регулярно проводить онлайн і офлайн зустрічі,
на яких ти зможеш ближче познайомитися з методикою ДФС і поставити питання, що цікавлять.
Здивуйся своїм новим можливостям
Школа чекає на кожного!
Розклад
Субота/Неділя
час 13:00

Кривий Ріг,
вул. Героїв АТО д.45 офіс 75
Базовий курс
лекційно-практичних занять ДФС
Інструктор Ольга Ружинська.
Тел. 067-564-55-89

Початок занять з 8 Жовтня 2022р. в 13:00
субота 15:00-17:00

Кривий Ріг,
вул. Героїв АТО, 81а
Центр прикладної майстерності
Керівник Віктор Гришин
тел. 097-694-15-86
https://youtube.com/channel/UCvbq8thlme6lrJi1j0DnXNw

Центр розвитку дітей та підлітків. Основа навчального процесу - практичні та прикладні навички найрізноманітніших сфер життя. Можливість спробувати свої сили для вибору покликання, напрями професійної діяльності
Події
Відгуки
Питання
Методика ДФС (диференційовані функціональні стани) — це досконала система внутрішнього управління собою. Ключ, який відмикає безліч замків одним поворотом. Автор Методики Ігор Миколайович Калінаускас визнаний як практик підвищення ефективності життя людини.
Контакти
o.tsvetokschool@ukr.net
+38 (050) 321 21 21
+38 (093) 437 35 50
вул. Бориса Гмирі 14Б,
м. Київ, Україна
Email:
Телефон:
Адреса:
Наші контакти
Made on
Tilda